Kataloğumuz

Dutpınar Gıda - Malatya

ONLINE SATIŞ

Hakkımızda

Doğanın mucizesi olan besinlerin doğallığını korumak ve onu modern yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek misyonu ile..

Hakkımızda

Doğanın  mucizesi olan besinlerin doğallığını korumak ve onu modern yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek misyonu ile çıktığımız yolda Dutpınar; Bölgemizin ve ülkemizin Markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
2005 yılında Pekmez üretimi ile sektöre giren Dutpınar ,Süt ve Süt Ürünlerini, Et ve Et ürünlerini, kendi şatış noktalarında satışa sunup ayrıca Tarım ve Hayvancılık , Yaş ve Kuru Meyve ürünlerini ürün yelpazesine ekleyerek yoluna devam etmektedir.
 
Dutpınar Gıda Üzüm, Dut, Harnup, Hurma, Kaysı, Andız gibi pekmez çeşitlerini günlük 16 ton kapasiteyle üreten ve Ülkemizin birçok Marka firmasının  ürün tedarikçisi konumunda olan ve yurt içinde kendi markasıyla raflarda ürün satışı yapmayan bir çizgi izlemektedir.
 
600 Sağmallık Büyük baş Süt Hayvancılığı Çiftliğimiz Ayrıca 2000 Bin Hayvanlık Besi Çiftliğimiz ile bölge hayvancılığına örnek ve öncülük etmekteyiz.
 
Bölgemizde Süt Hayvancılığında HASTALIKTAN ARİ BELGESİ ni ilk alan ve Çiğ süt satış izni olan şehrin tek firmasıyız. Çiftliğimizde ürettiğimiz sütü işletmemizde mamül hale getirerek ve şehrimizin onbir noktasındaki satış şübelerimizle halkımıza hizmet vermekteyiz.
 
Et işleme ünitemizde Sucuk , Kavurma, Pastırma gibi ürünleri yine kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanlardan üretmekte ve bu konuda   Malatya nın markası olma yolunda iddalıyız.
 
ÜRETİM ANLAYIŞIMIZ
 
İşletmemizde hijyen, gıda güvenliği ve sürdürülebilir uygulamalar konusunda bilinci artırarak, çalışanlarımızın fark yaratmalarını sağlayacak çözüm yolları sunarken aynı zamanda tüketicilerimizin de gıda güvenliği konusundaki endişelerini gidermeyi hedefleyen bir farkındalık ve iyileştirme hareketi ile başladığımız bu yolda:
 
- Üretim hattımızın tüm tüketicilerimize istediği zaman görme konusunda açık ve şeffaf olacağız.
 
- Özellikle Yoğurt gibi süt ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmayacağız.
 
- Kültür mayası kullanmadan yerine geleneksel yöntemle yoğurt ile mayalama yapacağız. 
 
- Tüm peynir çeşitlerimizde şirdan mayası kullanacağız.
 
Verdiğimiz bu sözlerle, sofralarınızda misafir olarak, sağlıklı insanlar topluluğunun ancak sağlıklı besinler tüketmekle oluşur tezinin  savunucusuyuz.